Rewal


Wczasy w Rewalu


Tutaj niebieskie niebo spotyka się z nieograniczonością Morza Bałtyckiego. Nadmorski Rewal - wczasowy kurort przybrzeżny, w którym przeżyjesz miłe momenty. W czasie wakacyjnym nakłania do przyjazdu dużą ilość urlopowiczów i jednocześnie pozwala na upragniony wypoczynek. Momenty relaksu urozmaici wylegiwanie się na pięknej piaszczystej plaży, która została odznaczona Niebieską Flagą – międzynarodową nagrodą przyznawaną najbardziej czystym, najbardziej bezpiecznym i najodpowiedniejszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.


Atrakcje turystyczne dla każdego


Wypoczynek na plaży to nie jedyne zajęcie, które czeka na wczasowiczów, zdecydowanych odwiedzić Rewal. Czeka tu na Was wiele ciekawych atrakcji. Jednym z ciekawych punktów jest deptak, wraz z pomnikami dużych wielorybów. To centralny punkt spotkań, z którego rozpościera się ładny krajobraz na otwarte morze. Wystarczy także zabaw dla naszych podopiecznych – miejscowość zarządza zróżnicowanymi i bezpiecznymi placami do zabawy, i wieloma ogrodami tematycznymi.


Wyszukaj zakwaterowanie dla siebie


W miasteczku Rewal na stronę rewal.net.pl wyszukamy mnóstwo miejsc zakwaterowania. Nie brak tu obiektów spełniających nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Rewal ma bardzo dobrze rozwiniętą ofertę noclegową, w której każdy z nas wyszuka coś odpowiedniego dla siebie np.: apartamenty, domki letniskowe, hotele, pensjonaty, pokoje oraz kwatery, pracujące sezonowo, jak również cały rok.

Czy Rewal ma miasta partnerskie?
Tak, jednym z miast partnerskich Rewala jest karpacz.net
Dlaczego wybrać się do Rewala?
Rewal ,to jedna z najpopularniejszych miejscowości nadmorskich. Rewal ma w obecnych czasach dużo do zaproponowania - młodszym, jak i starszym urlopowiczom. Tutaj czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji oraz przyjemna, piaszczysta plaża.
Czy wycieczka razem z maluchami do Rewala to jest trafiony pomysł?
Pewnie! Podróż do Rewala razem ze szkrabem to jest świetny pomysł. Ma do zaoferowania wiele atrakcji dla maluchów, i dla trochę starszych dzieci. Od parków tematycznych, przez parki linowe po miejsca do zabawy.
Czy znajdę miejsce w Rewalu, gdzie pospaceruje po plaży z czworonożnym przyjacielem?
W Rewalu jest parę zejść na plażę, którymi można chodzić razem ze swoimi pupilami. 2 zejścia przy ulicy Klifowej (numer 20 i 19), zejście nr 26 obok ul. Szczecińskiej i zejście nr 20 obok ul. Brzozowej. Za zabawę z psem na plaży w miejscach niedozwolonych grozi grzywna w wysokości 500 zł. 
Masz pytanie ? Napisz do Nas.
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. sed do eiusmod tempor incididunt ut.sed do eiusmod tempor"
Rezerwuj