Niechorze
Idealne miejsce na wakacje na wybrzeżu rewalskim

Niechorze to piękna, nadmorska miejscowość należąca do regionu zwanego Wybrzeżem Rewalskim. Oprócz zapierających dech w piersiach krajobrazów, na przyjezdnych czekają tu liczne atrakcje.

Począwszy od Latarni Morskiej, poprzez Motylarnię, Muzeum Rybołówstwa, przystań rybacką, na kolejce wąskotorowej kończąc. Sąsiednie miejscowości Niechorza, czyli Rewal, Pobierowo, Pogorzelica, Pustkowo i Trzęsacz również mają w zanadrzu wiele ciekawych miejsc.

Atrakcje
Miejsca warte zobaczenia 
Zobacz ciekawe miejsca, jakie warto zobaczyć w Niechorzu i okolicy.  
Latarnia Morska
Jedno z najpopularniejszych miejsc do podziwiania panoramy wybrzeża rewalskiego. Latarnia wybudowana pod koniec XIX wieku.
Ruiny w Trzęsaczu
Jeden z symboli wybrzeża oraz celów podróży tysięcy turystów. Ruiny kościoła wybudowanego na przełomie XIV i XV wieku.  
Rewalskie Wieloryby
Zobacz rzeźby wielorybów, które znajdują się w centrum Rewala.
Muzeum Multimedialne
Zobacz historię  Ruin Kościoła w Trzęsaczu oraz znaczenie 15. południka opowiedziane za pomocą nowoczesnych technologii.
Platforma widokowa
Umożliwia ona turystom oglądanie ruin gotyckiego kościoła z wyjątkowej perspektywy. Idealne miejsce na podziwianie zachodu słońca. 
Park Miniatur i Kolejek
W pełnym zieleni parku czekają na Państwa miniatury latarni morskich z polskiego wybrzeża.
Wybrzeże
Naturalne piękno otaczających terenów

Wybrzeże Rewalskie to jedno z najpopularniejszych kierunków turystycznych nad Bałtykiem. Jego naturalne piękno, atrakcje oraz świetnie przygotowana baza noclegowa sprawia, że każdego roku powraca tutaj wielu turystów z wszystkich regionów Polski. Wybrzeże Rewalskie to idealne miejsce na wakacje dla całych rodzin jak i osób chcących cieszyć się ciszą i spokojem. 

Najpopularniejszym obiektem wybrzeża, a jednocześnie symbolem całego regionu są ruiny gotyckiego kościoła w Trzęsaczu, które od lat zachwycają przyjezdnych swoim wyglądem i historią.