Pobierowo


Pobierowo - Twoje wakacje marzeń


Pobierowo to turystyczna miejscowość położona w Gminie Rewal, wymarzona na wypoczynek. Wyjątkowo uwielbiana przez rodziny przyjeżdżające wraz z dziećmi i osoby lubiące aktywny wypoczynek. Bliska odległość do Bałtyku i bardzo duża liczba atrakcji sprawią, że można będzie tu spędzić niesamowite wakacje. Chociaż wakacje nad Bałtykiem kojarzą się nam przeważnie z wylegiwaniem na piasku w towarzystwie gorącego słońca, to będąc tu na urlopie, można naprawdę bardzo dobrze spędzać czas.


Co można zobaczyć w Pobierowie i okolicy?


W Pobierowie atrakcje turystyczne znajdziecie praktycznie wszędzie. Tu nie możecie się nudzić. Zadowoleni będą zwolennicy relaksowania się na piasku i ludzie, którzy preferują bardziej kreatywne spędzanie czasu. Czeka na nich bardzo dużo różnych tras spacerowych, lub rowerowych. Plażę w Pobierowie bez wątpienia zaliczyć można do jednej z najpopularniejszych atrakcji tej miejscowości. Jest bardzo czysta, piaszczysta i latem posiada strzeżone kąpielisko, co z pewnością zadowoli rodziców z dziećmi. Warto się wybrać na zwiedzanie okolicznych miasteczek tj.: Pogorzelica, Niechorze, Rewal, oraz Trzęsacz. Będąc w Pobierowie warto odwiedzić latarnię morską w Niechorzu, odwiedzić Rewal i obejrzeć ruiny kościółka w Trzęsaczu. 


Znajdź noclegi w Pobierowie dla siebie i swojej rodziny

W Pobierowie można odszukać wiele obiektów noclegowych na stronę pobierowo.net.pl i o różnych standardach. Domki letniskowe ciągle cieszą się wielkim uznaniem. W Pobierowie znajdziemy również: apartamenty, hotele, pensjonaty, kwatery, pola namiotowe czy kempingowe, oraz bardzo dużo domów wczasowych. Wiele obiektów noclegowych ma baseny. W okolicy znajdują się także aquaparki. Podsumowując - każdy znajdzie nocleg dla siebie w odpowiedniej kwocie. Pobyty w szczycie sezonu warto zarezerwować trochę wcześniej, ponieważ przed samym wyjazdem możemy mieć mały wybór. 

Ile zapłacę za nocleg w Pobierowie?
Nocleg w Pobierowie ( noclegi.net.pl ) każdy znajdzie na własną kieszeń. Koszty za nocleg rozpoczynają się od 35-40 zł za dobę za osobę. Cena zależy od tego, czego oczekujemy i jakie są nasze wymagania. Również ma znaczenie, czy wakacje mają być z obiadokolacją i ze śniadaniem. Niektóre obiekty oferują noclegi z jedzeniem. Na wielkość ceny ma także wpływ odstęp obiektu od Morza Bałtyckiego. 
Co można robić w Pobierowie?
W Pobierowie atrakcje znajdują się niemal na każdym kroku. Tu nikomu nie doskwiera nuda. Do najpopularniejszych atrakcji zalicza się zadbaną i piaszczystą plażę. Wylegiwanie się na gorącym słońcu to jedno z ulubionych zajęć wczasowiczów. Zwolennicy aktywnego spędzania czasu również odszukają co nieco dla siebie. Czeka na nich pełno miejsc rowerowych i spacerowych. 
Czy w sąsiedztwie mogę zobaczyć coś wartego odwiedzenia?
Będąc w Pobierowie należy zwiedzić okoliczne miasta wybrzeża rewalskiego, tj.: Pogorzelica, Trzęsacz, Rewal oraz Niechorze. W pobliskim Niechorzu czeka na odwiedzających latarnia morska, z której zobaczymy cudowną panoramę na morze. Rewal to urokliwe morskie miasteczko z wzbudzającym zaciekawienie deptakiem, na którym znajdziemy rzeźby wielkich wielorybów. Natomiast w Trzęsaczu należy odwiedzić ruiny kościółka na skarpie. 
Z psem na spacer na plażę - czy w Pobierowie jest to możliwe?
W lecie zabrania się wejścia na teren plaży z psem. Wyjątek to specjalne tereny, gdzie przebywanie ze zwierzętami jest możliwe. Specjalne zejścia są na: ul. Ciechanowska - zejście nr 43, oraz ulica Graniczna - zejście nr 32. Za nieprzestrzeganie zasad grozi duża kara.
Masz pytanie ? Napisz do Nas.
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. sed do eiusmod tempor incididunt ut.sed do eiusmod tempor"
Rezerwuj